واحد داروهای پرخطر و ضد سرطان


واحد داروهای پرخطر و ضد سرطان


واحد داروهای پرخطر و ضد سرطان شرکت توفیق دارو در سال 1391 فعالیت خود را آغاز کرد و در سال 1394 برای اولین بار در کشور موفق به دریافت تائیدیه GMP در زمینه تولید مواد موثره داروهای پرخطر گردید.

در حال حاضر این واحد از دو قسمت تحقیقات و تولید داروهای پرخطر و ضد سرطان تشکیل شده است. بخش تحقیقاتی این واحد با تکیه بر دانش متخصصان داخلی و بکارگیری اصول و شیوه های نوین سنتزی، موفق به ایجاد دانش فنی داروهای جدید و پرارزشی مانند بورتزومیب، لتروزول، زولدرونیک اسید، فینگولیمود هیدروکلراید،سانیتینیب مالات، کارفیلزومیب، پومالیدوماید، انزالوتامید، نیلوتینیب، داساتینیب، دوستاکسل و لنالیدومایدگردیده است.

بخش تولید داروهای پرخطر و ضد سرطان نیز با همکاری متخصصین آگاه و مجرب، بکارگیری تجهیزات پیشرفته، فضای مناسب و ظرفیت بالا، توان تولید این گونه از داروهای استراتژیک را تحت شرایط GMP دارا بوده و همواره در حال بروز رسانی و تولید داروهای جدید برای رفع نیازهای کشور در این زمینه می­باشد.

همچنین این واحد قادر است تا در زمینه راه اندازی سایت و تولید مواد موثره داروهای پرخطر، ایجاد دانش فنی سنتز این گونه از داروها و سایر موارد مربوط به این حوزه، خدمات فنی و مشاوره­ای ارائه دهد. چشم انداز کلی این واحد تامین نیاز داخلی کشور، ورود به بازارهای جهانی و همکاری مشترک با شرکت­های شناخته شده بین ­المللی در این زمینه می­باشد.

Anti-cancer
All search results